حواصیل، پرنده‌ای باهوش

گروه توسعه حواصیل از زمستان ۱۳۹۶ فعالیت خود را در راستای گسترش کسب و کار اینترنتی در ایران شروع کرد. اعضای گروه توسعه طی سالیان سال فعالیت خود در حوزه دیجیتال مارکتینگ، سعی دارند ضعف‌ها را در این عرصه پوشش داده و با بهره‌گیری از یک سیستم وابسطه به هوش مصنوعی بازخورد کسب و کار خود و سایر کسب و کارهای متصل به این حوزه را تا چندین برابر افزایش دهد.

سرویس‌های گوناگونی طی این دوره به حواصیل اضافه شد و روی پلتفرم‌های بسیاری این مسیر ادامه پیدا کرد تا هر روز ابعاد بزرگتری از انواع پتانسیل‌های کسب و کارها را پوشش دهیم. امروز نسخه سوم حواصیل آماده ارائه خدمات به اصناف مختلف جهت انجام امور دیجیتال مارکتینگ در داخل سرویس حواصیل، مکمل یا مستقل می‌باشد و هر روز در حال توسعه آن هستیم.

ما با افتخار و ذوق از برآورده کردن نیازهای شما برای کسب و کار دیجیتالتان قدم بر خواهیم داشت. شما می‌توانید هر موضوعی را به منظور توسعه حواصیل و در نتیجه توسعه کسب و کار خود با ما از طریق پشتیبانی آنلاین حواصیل در ارتباط بگذارید.

همانطور که از جمله خدمات حواصیل انجام کلیه امور مرتبط با مارکتینگ محتوای دیجیتال ارائه شده توسط مالکان محصولات فیزیکی و مجازی نام برده می‌شود، هر فرد یا مجموعه با پیوستن به حواصیل کلیه این موارد را در نظر می‌گیرد. بطور مثال یکی از سیاست‌های فروش دیجیتال ارائه تخفیفات خاص می‌باشد که در دوره‌های زمان مختلف ارائه می‌گردد. حواصیل جهت افزایش بازخورد محصولات گاها تخفیفاتی از 1 تا 30 درصد بر روی محصولات یک دسته اعمال می‌کند که مالکان محترم با پیوستن به این مجموعه نباید مشکلی با این موضوع داشته باشند. لازم به ذکر است، خریدار تنها یک کد تخفیف می‌تواند روی یک خرید اعمال نماید، لذا در صورت وجود تخفیف روی یک آیتم خاص در دوران تخفیف عمومی، یکی از دو مورد می‌تواند روی سبد خریدار اعمال شود.

حریم خصوصی

بدینوسیله گواهی می‌شود، هیچ اطلاعاتی از حساب کاربری شما به هیچ وجه به اشتراک گذاشته نخواهد شد و ما تمام تلاش خود را جهت حفظ حریم خصوصی شما خواهیم کرد. بعلاوه هیچگونه پیام تبلیغاتی چه به پست الکترونیکی و چه به شماره تلفن کاربر ارسال نخواهد شد. لذا با اطمینان از این موضوع می‌توانید جهت انجام امور لازم اطلاعات صحیح خواسته شده را وارد نمایید.

امنیت

– کلیه اطلاعات کاربران بوسیله انواع متدهای روز رمزنگاری و رمزگشایی می‌شوند. لذا به اشتراک‌گذاری اطلاعات حساب کاربری امنیت شخص شما و در نتیجه اعتبار شما را به مخاطره خواهد انداخت. سعی کنید در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود کوشا باشید.

– چنانچه مشکلی به هنگام ورود به حساب کاربری خود یا در خصوص کار با سرویس یا موارد مشابه را داشتید حتما آن را از طریق بخش پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

– به هنگام استفاده از این سرویس در مرورگر اینترنت خود از دیکته آدرس hawasil.com اطمینان حاصل فرمایید. در غیر این صورت ممکن است اطلاعات حساب کاربری خود را به راحتی در اختیار اشخاص سوء استفاده‌گر قرار دهید.

– حواصیل هیچگونه همکاری با سرویس‌های جانبی نداشته و نخواهد داشت. لذا از استفاده از صفحات ورود – گاهاً با طراحی‌های مشابه – و یا هر گونه همکاری دیگر پرهیز کنید.

ارزش‌گذاری

– ارزش‌گذاری روی هر آیتم وابسته به ارائه دهنده آن می‌باشد. ممکن است هر آیتم به نسبت آیتم‌های مشابه قیمت بسیار پایین‌تر یا بسیار بالاتری داشته باشد. حواصیل در این مورد با توجه به آزاد بودن کاربران در تهیه یا عدم تهیه آیتم‌ها، تعریف بها در ارائه هر آیتم را از رایگان تا مبلغ بی‌نهایت را در اختیار ارائه‌دهندگان آن‌ها گذاشته است تا آن‌گونه که لازم می‌بینند فرآورده‌های خود را به مخاطبان ارائه کنند.

تعرفه‌ها

استفاده از پنل کسب و کار

کلیه فروشندگانی که تا آخرین ساعات سال 1400 روی سرویس بعنوان فروشنده ثبت نام و شروع به فعالیت کنند، بصورت دایمی خدمات فروشندگی را با اشتراک رایگان خواهند داشت. از سال 1401 تعرفه اشتراک ماهیانه برای فروشندگانی که از آن پس وارد سرویس می‌شوند تعریف خواهد شد.

قیمت‌گذاری محصولات مجازی و فیزیکی

قیمت‌گذاری هر محصول با اختیارات کامل مالک انجام می‌گردد و حواصیل هیچ دخالتی در این موضوع ندارد. نظارت بر روی محصولات فیزیکی و مجازی تنها در خصوص محتوای آن‌ها انجام می‌گردد.

پرداخت هزینه خدمات حواصیل

سهام حواصیل از فروش هر نوع داده روی سرویس سی درصد برای هر پرداختی می‌باشد. این مبلغ در دوران تخفیف یا در حالت عادی با مبلغ نهایی پرداخت کاربر محاسبه می‌گردد. سهام مالکِ محترمِ داده در تاریخ معین شده در بخش حقوقی به حساب ایشان واریز خواهد شد.

حقوقی

– حواصیل از یکم تا پنجم هر ماه با کلیه کاربران تسویه حساب خواهد نمود. خارج از این روزها تسویه حساب صورت نخواهد گرفت.

– هر کاربر تنها مجاز به ارائه آیتم‌هایی می‌باشد که توسط خود وی تهیه و تولید شده باشد. در غیر این صورت به جدیت تمام با ایشان برخورد و مراتب از طریق مراجع قضایی توسط گروه حواصیل پیگیری خواهد شد.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. همچنین آدرس IP و رجیستر عامل کاربر برای کمک به تشخیص هرزنامه جمع آوری می شود.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. وجود این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

هنگام ورود به حساب کاربری خود در صورتی که پاسخ مرورگر را برای ذخیره اطلاعات حساب کاربری تایید نمایید، جهت ورود راحت تر شما در دفعات بعدی اطلاعات حساب شما روی مرورگر ذخیره خواهد شد. لذا از ورود به حساب کاربری خود و ذخیره مشخصات از دستگاه هایی که متعلق به شما نیستند بپرهیزید.