فرم نیازسنجی دیجیتال مارکتینگ حواصیل

 

درخواست خدمات اختصاصی در اتوماسیون

1آشنایی
2طراحی
3توسعه
4هزینه

آشنایی با شما

این فرم با بهره گیری از هوش مصنوعی، نیازسنجی های لازم را برای تامین نیاز شما انجام داده و در نهایت از طریق اتوماسیون آنلاین حواصیل آن را به گروه توسعه دهندگان حواصیل منتقل می نماید. خواهشمندیم با کمی حوصله و دقت کلیه موارد را وارد نمایید.
اگر محل کسب و کار ثابت ندارید، محل سکونت را انتخاب کنید. این فیلد در مراحل بعدی جهت برخی خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد.
می توانید آدرس اینستاگرام کاری (یا سایر صفحات اجتماعی) خودتان را در این بخش وارد کنید.
شاید برخی از موارد در این لیست بصورت ترکیبی در حیطه فعالیت شما وجود داشته باشند. لطفا اصلی ترین فعالیت خود را انتخاب نمایید. با سایر فعالیت های شما در مراحل بعدی آشنا می شویم.

 

پکیج‌های عمومی آماده وبسایت با قیمت پایین‌تر اینجا کلیک کنید!

با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و سطح دسترسی محدود جغرافیایی به مراکز مختلف تجاری، پکیج نرم افزاری ذیل با امکاناتی جامع تقدیم می گردد. این خدمات که بصورت برنامه ریزی شده و در زمان های مشخص اجرا می گردند بدون پرداخت هزینه کل بصورت یکجا قابل دریافت هستند. اگر پرداخت هزینه های زیاد طراحی و توسعه وبسایت برای شما هم مقدور نیست یا به هر دلیل، قصد پرداخت این هزینه ها را ندارید، می توانید کار خود را با یک پکیج آماده شروع کنید. این پکیج نتیجه بیش از 12 سال فعالیت و نیازسنجی این گروه می باشد که می تواند برای سال یا سال های شروع انتخاب بسیار مناسبی باشد. در ادامه اگر قصد هر نوع ارتقاء را داشته باشید، می توانید درخواست خود را از طریق ارتباط با پشتیبانی واتس اپ یا چت آنلاین مطرح کنید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره برده و به درجات بهتر ارتقاء پیدا کنید.

 

تعرفه پکیج‌های عمومی آماده وبسایت